مجله زیبایی و سلامت
07152333202

استفاده از خدمات فروشگاه هانیل به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه هانیل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین .جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

زمان ثبت سفارش :
فروشگاه هانیل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن صبح ها از ساعت 9 الی 13:30 و بعد از ظهر ها از ساعت 17 الی 21 در روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
فروشگاه هانیل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهای ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه هانیل محفوظ است.
فروشگاه هانیل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشهای ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال میشود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.

بازگرداندن کالا :
مهلت مرجوعی و برگشت کالا به هردلیل 7 روز از زمان تحویل به دست خریدار می باشد ، چنانچه به هردلیل از مهلت یاد شده بگذرد فروشگاه می تواند از قبول کالا خودداری بعمل آورد. رویه ارسال و بازگشت کالا و سفارش فقط با پست دولتی جمهوری اسلامی ایران و پست پیشتاز می باشد.
در رویه های بازگرداندن کالا در صورت خرابی یا اشتباه در ارسال کالا فقط با پست دولتی جمهوری اسلامی ایران بعهده فروشگاه می باشد.
از ارسال بوسیله پیک شرکت های خصوصی نظیر تیپاکس ، چاپار و … خودداری کرده و درصورت ارسال هزینه ارسال بعهده خریدار می باشد و باید قبلا پرداخت شود.
دلیلی که می توانید کالای خریداری شده را عودت دهید به ترتیب و شرح زیر است.

به دلیل عدم تطابق کالا با فاکتور خرید :
اگر کالای خریداری شده و ثبت شده در فاکتور خرید شما با کالایی که تحویل گرفته اید تطبیق نداشت، در صورت باز نشدن پلمپ محصول و عدم مخدوش کردن برچسب آن می توانید کالا را بازگردانید. هزینه عودت کالا به دلیل عدم تطابق با فاکتور خرید به عهده فروشگاه می باشد.
در مورد فوق، لطفا با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید و از هرگونه اقدام یکجانبه خودداری فرمایید، کارشناسان ما به محض تماس شما و پس از بررسی موارد یاد شده هماهنگی های لازم جهت عودت و یا تعویض کالا را با شما انجام خواهند
داد

معیوب شدن محصول در حین فرایند ارسال :
با توجه به بسته بندی عالی و حرفه ای مجموعه در صورتی که محصول خریداری شده در بسته شما در حین فرایند ارسال دچار آسیب ، نشتی و یا به طور کلی از سلامت ظاهری خود خارج شده باشد در صورتی که ایراد در بسته بندی باشد مسئولیت و هزینه خرابی بر عهده شرکت کالارسان خواهد بود.

رویه های ارسال :
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شدو چنانچه خسارتی ازین بابت به فروشگاه یا کالا وارد شود ، تماما بعهده خریدار خواهد بود.
رویه ارسال سفارش در روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

ارسال پست :
سفارشات پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش فروشگاه نیز بر همین امر استوار است . لازم به ذکر است هزینه ارسال تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و بر اساس وزن و مسافت، در زمان تحویل سفارش از گیرنده توسط تیپاکس دریافت خواهد شد .
با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.
در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.
روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد
ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط فروشگاه طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.
از مشتریان عزیز تقاضامندیم قوانین سایت را به طور کامل مطالعه نمایند تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.

سبد خرید